Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pokój Brązowy - 100 PLN


Rejestrujemy się tylko do Pokoju Brązowego - nie ma już opcji bezpośredniej rejestracji do innych pokoi.

 

Goście, którzy mieli status aktywnych w Pokoju Srebrnym i ZŁotym zostali przeniesieni do Silver Plus - ich darowizna zostaje zaliczona bez żadnej dopłaty.

 

Trafiając do Silver Plus oczekują na 4 darowizny po 200 zł.


Każdy Gość kończący cykl w Pokoju Brązowym, posiadając już do dyspozycji kwotę 200 zł zostanie umieszczony w Silver Plus i będzie oczekiwał na swoją aktywację.

 

 

Tym sposobem przekazując tylko jedną darowiznę 100 zł i wchodząc do Silver Plus - po zakończeniu tego cyklu będzie miał do dyspozycji kwotę 800 zł. Każdy gość ,który opuszcza pokój Silver PLUS zostaje umieszczony w pokoju Brązowym i czeka na dyspozycję obdarowania kwotą 100zł .

 

 

Każdy Gość, który założy nowe konto w Pokoju Brązowym otrzyma od nas dodatkowe, opłacone konto w tymże Pokoju Brązowym - jest to nasza gratyfikacja i podziękowanie za wierność i cierpliwość.

 

 

Kod HTML/javascript